درباره ما

اصلی ترین مسئله برای ما در نگهداری حیوانات، حفظ سلامت آنها است. چه ما صاحب یک خرگوش مینیاتوری باشیم چه صاحب یک مرغداری بزرگ، بازهم اصلی ترین مسئله حفظ سلامت حیونات ما است. در صورتی که حیوان ما دچار بیماری شود، هم سلامت ما و هم سلامت حیوان دلبندمان در معرض خطر قرار می گیرد. اما بیشتر اوقات سخترین موضوع برای ما پیدا کردن مراکزی است که زیبایی و سلامت حیونات عزیز ما را تضمین کند. این درحالی است که بسیاری اوقات مراکز زیبایی و سلامت مناسب حیونات نیز برای بسیاری از افراد شناخته شده نیست. به نظر می رسد که حلقه گمشده ایی بین مراکز سلامتی حیونات و صاحبان حیونات وجود دارد. این حلقه گمشده سبب می شود که گاهی اوقات بسیاری از صاحبان حیونات زمان زیادی را برای پیدا کردن یک دامپزشک مناسب صرف کنند. ما در دامپزشکان ایران با درک این نیاز، سعی نموده ایم تا بین صاحبان حیونات و مراکز سلامتی حیونات پیوند ایجاد کنیم. ما در دامپزشکان ایران با درج آگهی های مراکز سلامتی حیونات معتبر در بخش های مختلف سعی داریم تا تمام نیاز های حیونات شما را به درستی پیش بینی و برطرف کنیم. در هر جای ایران عزیزمان که هستید می توانید به ما اعتماد کنیم . فراموش نکنید که ما در دامپزشکان ایران همیشه میزبان آگهی شما در زمینه سلامت و زیبایی حیونات خواهیم بود.

چرا دامپزشکان ایران

در حال حاضر وب سایت ها زیادی در زمینه های مختلف از جمله سلامت حیونات مشغول به فعالیت هستند. پس بیراه نیست که سوال اصلی شما این باشد که چرا باید دامپزشکان ایران را به عنوان یکی از بهترین ها مد نظر شما باشد. جواب این سوال کاملا ساده است. ما در دامپزشکان ایران کاملا متعهد شده ایم تا توجه منحصر به فرد شما به سلامت حیونات عزیزتان را درک کنیم و بازتاب دهیم. به همین منظور شما را یاری می دهیم تا بهترین ها را برای خود انتخاب کنید. در عین حال ما میزبان آگهی های بهترین مراکز سلامتی برای حیونات در سراسر ایران هستیم.
ما در دامپزشکان ایران فراموش نمی کنیم که اعتماد شما تا چه میزان با ارزش خاص خواهد بود، لذا تعهد در ارائه بهترین خدمات برای ما یک دغدغه همیشگی است.

پت شاپ ها (فروشگاه لوازم حیونات خانگی)

صاحبان حیوانات خانگی به خوبی می دانند که پیدا کردن وسایل مناسب با قیمت ها منصفانه برای این دوستان وفادار انسان ها چقدر می تواند دشوار باشد. ما در دامپزشکان ایران راه حلی مناسب برای این مشکل پیدا کرده ایم. از هرجای ایران که باشید، می توانید فرشگاه لوزام حیونات خانگی مناسب برای خود را پیدا کنید. ما میزبان آگهی های بهترین پت شاپ های سرتاسر ایران هستیم.

دامپزشکان

در مواقع ضروری پیدا کردن یک کلینیک دامپزشک مناسب که بتواند به درستی حیونات ما را معاینه کند، می تواند به یک مصبیت بدل می شود. در عین حال بیشتر اوقات دامپزشکان مجرب در شناساندن خود به مشتریان خود با مشکل مواجه هستند. ما در دامپزشکان ایران مطمئن می شویم تا صاحبان حیونات نزدیکترین و بهترین کلینیک را برای خود پیدا کنند و در عین حال مطمئین می شویم تا آگهی دامپزشکان مجرب نیز به خوبی دیده شود.

تجهیزات دامپزشکی

ما در دامپزشکان ایران شما را یاری می دهیم تا به راحتی تجهیزات دامپزشکی مناسب و مورد نیاز تان را بیابید . در عین حال شما می توانید با مقایسه فروشگاه مختلف در دامپزشکان ایران بهترین ها را برای خود پیدا کنید. ما در دامپزشکان متعهد هستیم تا شما را در پیدا کردن مناسبترین انتخاب ها راهنمایی کنیم.

داروخانه های دامپزشکی

در این بخش از دامپزشکان ایران ما سعی می کنیم شما را در مواقع ضروری یاری دهیم تا بتوانید دارو های مورد نیاز حیونات خود را در کمتریم زمان ممکن پیدا کنید. ما میزبان آگهی های داروخانه های دامپزشکی در سراسر ایران هستیم و بهترین مکان برای نشان دادن آگهی های شما خواهیم بود.

بیمارستان های دامپزشکی

بیمارستان های دامپزشکی مناسب و تمیز برای ارائه خدمات مناسب سلامتی در کوتاه مدت و دراز مدت برای حیونات شما را می توانید در این بخش از دامپزشکان ایران جستجو کنید. آگهی های بیمارستان های دامپزشکی در سراسر ایران به شما نشان می دهد که شما می توانید حیونات خود را به کدام بیمارستان دامپزشکی باید ببرید تا بهترین خدمات را دریافت کنید.

کلینیک های دامپزشکی

پیدا کردن کلینیک ها دامپزشکی مناسب که نیاز های حیونات شما را به درستی درک کنند را می توانید در این بخش از دامپزشکان ایران انتظار داشته باشید. ما در این بخش پذیرای آگهی های کلینیک های دامپزشکی هستیم که متعهد به ارائه خدمات منحصر به فرد به مشتریان خود هستند. کلینیک های دامپزشکی که می خواهند خدمات خود را به نحو احسن گسترش دهند می توانند نمایش آگهی های خود را به ما بسپارند.

آزمایشگاه های دامپزشکی

در حال حاضر پیدا کردن آزمایشگاه های دامپزشکی مناسبی که دقت نظر مناسبی را ارائه کنند، به یک مشکل اساسی تبدیل شده است. ما در این بخش با نمایش مناسب آگهی آزمایشگاه های دامپزشکی مجهز به جدیدترین تکنولوژی ها روز، سعی داریم تا شما را در پیدا کردن بهترین درمان برای حیونات تان یاری دهیم.

آموزش و نگهداری حیوانات

آموزش حیوانات به خصوص حیونات خانگی مناسب می تواند به شما تجربه دلنشینی از همراه حیونات را بدهد. همچنین ما گاهی نیاز داریم تا مراکزی مناسب و استاندارد در محدوده ایی از زمان مراقب حیونات ما باشند. ما در دامپزشکان ایران این نیاز شما را به درستی درک می کنیم و شما را در پیدا کردن مراکز استاندارد در زمینه آموزش و نگهداری حیوانات یاری می کنیم.

پرورش، خرید و فروش حیوانات

ما در این بخش به شما کمک می کنیم تا حیونات دلخواه خود را بخرید یا اینکه حیونات خود را که مایل به فروش آن هستید را بهترین شکل بفروشید. ما در این بخش سعی کرده ایم تا فضایی مناسب برای خرید و فروش حیونات را فراهم کنیم.

دوره های آموزش دامپزشکی

اگر شما می خواهید در دوره های استاندارد دامپزشکی آموزش ببینید، می توانید به این بخش دامپزشکان ایران مراجعه کنید. ما در این بخش پذیرای آگهی های از دوره های متنوع آموزش دامپزشکی از سراسر ایران هستیم.

مراکز آموزش دامپزشکی

شما می توانید با بررسی مراکز آموزش دامپزشکی متنوع و مناسب در نقاط مختلف ایران، بهترین ها را برای خود انتخاب کنید. این بخش با در نظر گرفتن نیاز به معرفی مناسب مراکز آموزش دامپزشکی استاندارد سعی دارد تا فضای آموزش مناسب را ایجاد کند.

کتب و مجلات دامپزشکی

ما در این بخش سعی داریم تا فضای مناسبی را معرفی جدیدترین کتب و مجلات دامپزشکی ایجاد کنیم تا شما را در جریان تازه ترین اتفاقات در علم دامپزشکی قرار دهیم.

البسه دامپزشکی

استفاده از البسه دامپزشکی مناسب به شدت ضروری است . البسه دامپزشکی مناسب دارای استاندارد های خاصی است که باعث می شود افراد به طور ویژه ای کمتر در معرض بیماری قرار گیرند. در این بخش سعی ویژه ای داشتیم تا شما را در پیدا کردن البسه استاندارد دامپزشکی یاری دهیم.

استخدام گروه های دامپزشکی

ما در این بخش ویژه سعی داریم تا به دامپزشکان و سایر متخصصین در این حوزه کمک کنیم تا شغلی مناسب را برای خود پیدا کنند. در این بخش سعی شده است تا فضایی شفاف در بین کارفرمایان این حوزه و افراد جویای کار ایجاد شود.

آرایشگاه و شستشوی حیوانات

ما در این بخش سعی داشته ایم تا توجه خاص شما به زیبایی حیونات دلبندتان را به خوبی درک شود و مکانی مناسب برای ارتباط شما و مراکز زیبایی و بهداشتی حیونات در سراسر ایران ایجاد کنیم.

مراکز فروش نهاده های دام و طیور

در سالهای اخیر پیدا کردن نهاده های دام و طیور با دشواری روبه رو بوده است. شما در این بخش می توانید مراکز فروش نهاده های دام و طیور در نزدیکترین مکان به خودتان را بیابید و قیمت های این مراکز را با هم مقایسه کنید.

خانه

ثبت نام

ثبت آگهی

مجله ها